Careers

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Opis stanowiska:

– aktywne pozyskiwanie klientów,

– budowanie długofalowych relacji z klientami,

– przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów sprzedaży,

– monitoring rynku pod kątem potencjału rynku sprzedaży,

– doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług,

– dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

CIMAT Balancing

Wymagania:

– wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektronika, mechatronika, automatyka),

– doświadczenie (minimum 1 rok) na podobnym stanowisku,

– bardzo dobra znajomość branży mechanicznej/motoryzacyjnej,

– znajomość przynajmniej jednego języka obcego z wymienionych: angielski, niemiecki, francuski,

– umiejętność obsługi pakietu MS Office,

– komunikatywność i samodzielność w pracy.

Oferujemy:

– pakiet benefitów,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilność zatrudnienia.

Jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: praca@cimat.pl

*Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

We’re always on the lookout for new team members who are passionate about balancing technology

Submit your resume or CV today to connect with our hiring department regarding a career opportunity.

  • Max. file size: 100 MB.