Personalbeschaffung

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Opis stanowiska:

– aktywne pozyskiwanie klientów,

– budowanie długofalowych relacji z klientami,

– przygotowywanie ofert handlowych oraz raportów sprzedaży,

– monitoring rynku pod kątem potencjału rynku sprzedaży,

– doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług,

– dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

CIMAT Balancing

Wymagania:

– wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektronika, mechatronika, automatyka),

– doświadczenie (minimum 1 rok) na podobnym stanowisku,

– bardzo dobra znajomość branży mechanicznej/motoryzacyjnej,

– znajomość przynajmniej jednego języka obcego z wymienionych: angielski, niemiecki, francuski,

– umiejętność obsługi pakietu MS Office,

– komunikatywność i samodzielność w pracy.

Oferujemy:

– pakiet benefitów,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilność zatrudnienia.

Jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami: praca@cimat.pl

*Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Wir haben immer Interesse an Leuten, die im Bereich Wucht arbeiten oder gearbeitet haben.

Reichen Sie noch heute Ihren Lebenslauf ein, um sich mit unserer Personalabteilung in Bezug auf eine Karrierechance in Verbindung zu setzen.

  • Max. file size: 100 MB.